Zaczynamy drugą edycję

Zaczynamy drugą edycję “Liczy się miasto” – na początku przyszłego roku znów przyjrzymy się budżetowi Kalisza, zapytamy też o jakość komunikacji między mieszkańcami a samorządem i zaproponujemy  narzędzia, które pomogą tą komunikację usprawnić.

Dziś rusza strona internetowa projektu – uprościliśmy menu i wygląd strony aby zapewnić szybki dostęp do najważniejszych informacji, materiałów wideo i nadchodzących wydarzeń.

Druga edycja “Liczy się miasto” odbywać się będzie w Kaliszu, partnerem projektu jest Urząd Miasta Kalisza – eksperci ds. budżetu i miejskich finansów będą wspierać analizę budżetu merytorycznie, a Biuro Inwestora i Partnera Społecznego wesprze LSM w promocji projektu.

Więcej o projekcie przeczytacie tutaj.

Strona internetowa pierwszej edycji wraz ze wszystkimi materiałami, które w ramach jej powstały znajdują się pod adresem: pierwsze.liczysiemiasto.pl. W każdej chwili można również “przełączyć się” na stronę pierwszego “Liczy się miasto” po kliknięciu na baner, znajdujący się po prawej stronie, nad ikoną portali społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>